Doorgaan naar inhoud

FAP w/6 LC 10 GbE Dupl mm Adapters (AQ) Phos

Fabrikant Panduit
€105,91
Artikelnr. FAP6WAQDLC
Beschikbaarheid: translation missing: nl.general.icons.icon_check_circle icoon 9 op voorraad, klaar om te worden verzonden

Laat het me weten als het weer op voorraad is

The LC fiber adapter panel is OM3/OM4 and is loaded with six LC duplex multimode fiber optic adapters. It is aqua with zirconia split sleeves.