Doorgaan naar inhoud

Filters

Excel

Excel levert het allerbeste op het gebied van end-to-end infrastructuuroplossingen. Ontworpen, gemaakt, ondersteund en geleverd - zonder compromissen. Excel wordt geleid door een team van industriële experts die de nieuwste innovatie- en fabricagemogelijkheden implementeren zodat industriestandaarden voor kwaliteit, prestatie, technische naleving en installatiegemak worden overtroffen. De nadruk ligt op compatibiliteit en het voldoen aan de normeringen 'van kabel tot serverkast', betrouwbaarheid en productbeschikbaarheid.

  • Categorie 6, Onafgeschermde Butterfly keystone Jack ondiep
    Categorie 6, Onafgeschermde Butterfly keystone Jack ondiep
    Bespaar 60%
    Excel

    Categorie 6, Onafgeschermde Butterfly keystone Jack ondiep

    Oorspronkelijke prijs €4,95
    Huidige prijs €2,00
    982 op voorraad

    The Excel Category 6 Low Profile Unscreened Keystone Jack, is a reduced size toolless termination RJ45 socket. The reduced size allows for multiple...

    Alle gegevens bekijken
  • Copy of Categorie 6, Onafgeschermde Butterfly keystone Jack ondiep 24 pack
    Copy of Categorie 6, Onafgeschermde Butterfly keystone Jack ondiep 24 pack
    Bespaar 58%
    Excel

    Copy of Categorie 6, Onafgeschermde Butterfly keystone Jack ondiep 24 pack

    Oorspronkelijke prijs €118,80
    Huidige prijs €50,00
    85 op voorraad

    The Excel Category 6 Low Profile Unscreened Keystone Jack, is a reduced size toolless termination RJ45 socket. The reduced size allows for multiple...

    Alle gegevens bekijken
  • LC Duplex Adapter,  Multimode OM3, Aqua
    LC Duplex Adapter,  Multimode OM3, Aqua
    Bespaar 59%
    Excel

    LC Duplex Adapter, Multimode OM3, Aqua

    Oorspronkelijke prijs €4,92
    Huidige prijs €2,00
    26 op voorraad

    LC Duplex Multimode Adaptor for joining connector ferrules together. Can be used as either in-line or mounted in patch panels/faceplates.

Buitengewone prestaties

Onze focus is gericht op systeemprestatie, onafhankelijke controle en 25 jaar garantie op product en toepassing, mits geïnstalleerd door een erkend Excel-partner. Hierdoor is het begrijpelijk waarom zoveel organisaties in zoveel verschillende marktsegmenten voor dit systeem kiezen.

Bekroonde oplossing

In de loop der jaren heeft Excel talloze onderscheidingen gewonnen, waaronder:

  • Intelligent CIO Technology Awards – Cabling Vendor of the Year 2016
  • Network Computing 2016 - Cabling Supplier of the Year
  • Network Computing 2015 - Cabling Supplier of the Year
  • Network Computing 2014 - Cabling Supplier of the Year
  • Network Computing 2013 - Cabling Supplier of the Year
  • Network Computing 2012 - Cabling Supplier of the Year
  • Comms Expo 2012 - Manufacturer of the Year
  • Network Computing 2011 - Cabling Supplier of the Year