SC Simplex Adapter,  Multimode OM1/OM2 Beige

SC Simplex Adapter, Multimode OM1/OM2 Beige

Enbeam Glasvezelpatchkabel MM 50/125um OM4 violet LC-LC 1m

Enbeam Glasvezelpatchkabel MM 50/125um OM4 violet LC-LC 1m

SC Simplex Adapter, Singlemode OS2, Blue

SC Singlemode Adaptor for joining connector ferrules together.Can be used as either in-line or mounted in patch panels/faceplates.
€ 1,41 Incl. BTW € 1,71
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
200-571
Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Blauw
Onderdeel Adapter
Glasvezel/Koper Glasvezel
Glasvezel type OS2
Glasvezel connectors SC