Doorgaan naar inhoud

SC Duplex Adapter, Multimode OM2, Beige

Fabrikant Excel
Bespaar 56%
Oorspronkelijke prijs €2,25
Huidige prijs €1,00
Excl. BTW
Artikelnr. 200-365
Beschikbaarheid: translation missing: nl.general.icons.icon_check_circle icoon 0 op voorraad

Laat het me weten als het weer op voorraad is

SC Duplex Multimode Adaptor for joining connector ferrules together.Can be used as either in-line or mounted in patch panels/faceplates.