Doorgaan naar inhoud

LC Duplex Adapter, Multimode OM2

Fabrikant Excel
Bespaar 66%
Oorspronkelijke prijs €5,07
Huidige prijs €1,70
Excl. BTW
Artikelnr. 200-363
Beschikbaarheid: translation missing: nl.general.icons.icon_check_circle icoon 0 op voorraad

Laat het me weten als het weer op voorraad is

LC Multimode Adaptor for joining connector ferrules together.Can be used as either in-line or mounted in patch panels/faceplates.