1HE Cable Management Bar 4 Vertical Metal Hoops - 65mm - Black

1HE Cable Management Bar 4 Vertical Metal Hoops - 65mm - Black

Enbeam 24 Way OM3 Fibre Panel - 24 LC Duplex Shuttered (48 Fibre)

Enbeam 24 Way OM3 Fibre Panel - 24 LC Duplex Shuttered (48 Fibre)

Excel Category 6 Unscreened Patch Panel 24 Port 1U - Black

€ 77,94 Incl. BTW € 94,31
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
100-304
Specificaties
Fabrikant Excel
Categorie Cat6
Koper type UTP
Kleur Zwart
Onderdeel Paneel 19''
Glasvezel/Koper Koper
Datasheet (275.57 kB)
Dop verklaring (25.35 kB)