ENBEAM OS2 P/LEAD UNIBOOT LC-LC 9/125 DX YW 1M

ENBEAM OS2 P/LEAD UNIBOOT LC-LC 9/125 DX YW 1M

ENBEAM OS2 P/LEAD UNIBOOT LC-LC 9/125 DX YW 3M

ENBEAM OS2 P/LEAD UNIBOOT LC-LC 9/125 DX YW 3M

ENBEAM OS2 P/LEAD UNIBOOT LC-LC 9/125 DX YW 2M

  • Type vezel: Singlemode
  • Categorie: OS2 
  • Aantal vezels:
  • Uitwendige diameter mantel enkele vezel: 2 mm
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte: 2 m
  • Connectortype uiteinde 1: LC (Uniboot)
  • Connectortype uiteinde 2: LC (Uniboot)
  • APC-uitvoering: geen 
  • Mantelkleur: Geel 
  • Knikbeschermingstule: Geklemd 
  • Brandvertraging: Volgens EN 60332-1-2
€ 18,00 Incl. BTW € 21,78
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
202-402

Excel's Enbeam assortiment LC Uniboot patchkabels levert excellente prestaties in een compact ontwerp, door gebruik van 2mm ronde kabel met 2 x 600 micron diameter vezels, welke ideaal zijn voor High Density toepassing. Deze zijn leverbaar met OM3, OM4 of OS2 buigongevoelige vezel Deze patchkabels zijn beschikbaar in twee versies - standaard Uniboot en als Pull Tab trek-variant. Bij beide versies is de polariteit gemakkelijk te veranderen.

Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Geel
Lengte 2
Onderdeel Patchkabel
Glasvezel/Koper Glasvezel
Vezels 2
Glasvezel type OS2
Glasvezel connectors LC
Datasheet (470.54 kB)
Dop verklaring (26.38 kB)