ENBEAM OM4 P/LEAD PULL TAB LC-LC 50/125 DX VT 2M

ENBEAM OM4 P/LEAD PULL TAB LC-LC 50/125 DX VT 2M

ENBEAM OM4 P/LEAD PULL TAB LC-LC 50/125 DX VT 5M

ENBEAM OM4 P/LEAD PULL TAB LC-LC 50/125 DX VT 5M

ENBEAM OM4 P/LEAD PULL TAB LC-LC 50/125 DX VT 3M

  • Type vezel: Multimode 50/125
  • Categorie: OM4 
  • Aantal vezels:
  • Uitwendige diameter mantel enkele vezel: 2 mm
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte:3 m
  • Connectortype uiteinde 1: LC (Pull Tab)
  • Connectortype uiteinde 2: LC (Pull Tab)
  • APC-uitvoering: geen 
  • Mantelkleur: Violet 
  • Knikbeschermingstule: Geklemd 
  • Brandvertraging: Volgens EN 60332-1-2
€ 24,00 Incl. BTW € 29,04
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
204-503

Excel's Enbeam assortiment LC Uniboot (Pull-Tab) patchkabels levert excellente prestaties in een compact ontwerp, door gebruik van 2mm ronde kabel met 2 x 600 micron diameter vezels, welke ideaal zijn voor High Density toepassing. Deze zijn leverbaar met OM3, OM4 of OS2 buigongevoelige vezel Het Pull-Tab-staafje zorgt voor gemakkelijk en doelmatig insteken en losnemen in High Density panelen. Het Pull-Tab-staafje is te verwijderen door het te draaien en het is stevig voor zowel het verbinden als het losnemen van de LC-connector

Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Violet
Lengte 3
Onderdeel Patchkabel
Glasvezel/Koper Glasvezel
Vezels 2
Glasvezel type OM4
Glasvezel connectors LC
Datasheet (445.31 kB)
Dop verklaring (26.29 kB)