Enbeam 24 voudig OS2 Glasvezelpaneel - 24 LC DX 48F+Pigtail & Cass

Enbeam 24 voudig OS2 Glasvezelpaneel - 24 LC DX 48F+Pigtail & Cass

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 12 SC DX 24F

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 12 SC DX 24F

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 24 SC DX 48F

€ 230,00 Incl. BTW € 278,30
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
204-532
Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Zwart
Onderdeel Paneel 19''
Glasvezel/Koper Glasvezel
Glasvezel type OM4
Glasvezel connectors SC duplex