Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 12 LC DX + Afsluiters 24F

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 12 LC DX + Afsluiters 24F

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 24 LC DX 48F+ Cass

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 24 LC DX 48F+ Cass

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 24 LC DX 48F

€ 237,30 Incl. BTW € 287,13
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
204-542
Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Zwart
Onderdeel Paneel 19''
Glasvezel/Koper Glasvezel
Glasvezel type OM4
Glasvezel connectors LC duplex