Enbeam 24 voudig OM1/OM2 Glasvezelpaneel - 24 SC DX 48F

Enbeam 24 voudig OM1/OM2 Glasvezelpaneel - 24 SC DX 48F

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 12 LC DX + Afsluiters 24F

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 12 LC DX + Afsluiters 24F

Enbeam 24 voudig OM4 Glasvezelpaneel - 12 LC DX 24F

€ 152,55 Incl. BTW € 184,59
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
204-540
Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Zwart
Onderdeel Paneel 19''
Glasvezel/Koper Glasvezel
Glasvezel type OM4
Glasvezel connectors LC duplex