Enbeam 24 voudig OM3 Glasvezelpaneel - 12 LC DX + Afsluiters 24F

Enbeam 24 voudig OM3 Glasvezelpaneel - 12 LC DX + Afsluiters 24F

Enbeam 24 voudig OM1/OM2 Glasvezelpaneel - 24 SC SX 24F

Enbeam 24 voudig OM1/OM2 Glasvezelpaneel - 24 SC SX 24F

Enbeam 24 voudig OM3 Glasvezelpaneel - 12 LC DX 24F

€ 132,21 Incl. BTW € 159,97
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
203-540
Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Zwart
Onderdeel Paneel 19''
Glasvezel/Koper Glasvezel
Glasvezel type OM3
Glasvezel connectors LC duplex