Enbeam HD 6P-12F LC-MTP OS2 Cassette (standaard)

Enbeam HD 6P-12F LC-MTP OS2 Cassette (standaard)

LC Quad Adapter,  Multimode OM4, Violet

LC Quad Adapter, Multimode OM4, Violet

Enbeam 1HE 144C HD cassette glasvezelpaneel

€ 255,00 Incl. BTW € 308,55
Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikel
208-100
Specificaties
Fabrikant Excel
Kleur Zwart
Onderdeel Paneel 19''
Glasvezel/Koper Glasvezel